Twój Home Office w 4 prostych krokach

Twój Home Office w 4 prostych krokach

Przygotowanie przestrzeni do pracy​

Za ten obszar odpowiada

Słowa kluczowe

 • Ergonomia – jest Ci wygodniej, redukujesz zmęczenie, wydatkujesz mniej energii na pracę przy biurku.
 • Funkcjonalność – wszystko masz tam gdzie potrzebujesz i działa jak trzeba.
 • Ekologia – uczynimy miejsce Twojej pracy przyjaznym.

Czego możesz się spodziewać

 • Opowiesz nam, czego potrzebujesz – na tej podstawie przygotujemy projekt Twojego ergonomicznego miejsca pracy.
 • Wybierzesz kolory oraz modele mebli i akcesoriów – to z nich złożymy całość Twojego nowego domowego biura, które zamontujemy w Twojej przestrzeni.

Produkty

 • Projekt wnętrza (wybierasz spośród 2 propozycji).
 • Urządzenie wnętrza (masz do dyspozycji katalogi wszystkich naszych partnerów).
 • Doradztwo w zakresie aranżacji Twojego obecnego wnętrza do komfortowej pracy zdalnej.

Dopasowanie właściwego sprzętu​

Za ten obszar odpowiada

Słowa kluczowe

 • Elastyczność – przybliży nam to czym zajmujesz się bądź zamierzasz zajmować zdalnie. Wypunktuj swoje oczekiwania, a otrzymasz od nas propozycję rozwiązań technologicznych, które będą Cię skutecznie wspierać w Twej pracy.
 • Energooszczędność – nasz ekspert dobierze takie rozwiązania technologiczne, które pozwolą Ci nie narażać budżetu domowego na dodatkowe obciążenia.
 • Mobilność – gdy postanowisz wyjść z domowego biura i zechcesz pracować zdalnie, a następnie wrócić do niego, stworzymy dla Ciebie taką możliwość aby Twoja efektywność była tak samo wysoka.

Czego możesz się spodziewać

 • Wyjaśnisz nam do jakich zadań potrzebujesz swoich domowo-biurowych urządzeń, a my wybierzemy dla Ciebie dopasowane propozycje.
 • Zamontujemy i zainstalujemy wszystko tak, aby Twoja praca była wygodna i efektywna.

Produkty

 • Wykaz urządzeń biurowych i IT.
 • Wykaz oprogramowania dopasowanego do Twoich potrzeb.
 • Dostarczenie i podłączenie urządzeń oraz instalacja oprogramowania.

Twoje indywidualne przygotowanie​

Za ten obszar odpowiada

Słowa kluczowe

 • Zdrowie – to w jakiej pozycji siedzisz ma kolosalne znaczenie dla Twojego zdrowia. Nasz ekspert nauczy Cię jak dbać o właściwą pozycję ciała w trakcie pracy przy komputerze i spotkań on-line.
 • Efektywność – zmęczenie obniża Twoją skuteczność, ale jak można męczyć się mniej siedząc godzinami przy biurku? Otóż można, a przekonasz się o tym pracując z naszym ekspertem nad technikami pozwalającymi rozluźniać najbardziej spięte partie mięśni oraz dbać o to, by spinały się mniej.
 • Energia – zarządzanie nią wymaga konkretnego planu. To jak dzielisz swoją pracę, co jesz w jej trakcie i o których godzinach, to wszystko decyduje o tym, jaki poziom energii Ci towarzyszy. Nasz ekspert zadba o to, by Twoja dieta i harmonogram dnia służyły Ci wsparciem w wyzwaniach, z jakimi będziesz się mierzyć.

Czego możesz się spodziewać

 • Pokażesz nam, w jakiej pozycji siedzisz i z jakich urządzeń peryferyjnych korzystasz.
 • Przećwiczysz, w jaki sposób przyjmować ergonomiczną i wygodną pozycję ciała.
 • Nauczysz się rozluźniać najbardziej spięte partie swojego ciała.

Produkty

 • Trening właściwej pozycji w trakcie pracy.
 • Trening rozluźniania spiętych partii ciała.
 • Mini szkolenie z zakresu dopasowania diety i planowania pracy w home office.
 • Doradztwo w obszarze wielowymiarowej ergonomii pracy.

Zarządzanie emocjami i redukcja stresu

Za ten obszar odpowiada

Słowa kluczowe

 • Emocje – ciężko jest funkcjonować nam, istotom społecznym, pracując zdalnie w izolacji. Zwłaszcza, gdy jednym z naszych wyzwań jest skuteczne radzenie sobie z emocjami. Nasza ekspertka nauczy Cię, w jaki sposób zminimalizować efekty obciążenia emocjonalnego i co robić, by emocje nie kumulowały się tak okrutnie.
 • Relaks – po dniu spędzonym w domowym biurze, niełatwo może być prawdziwie się zrelaksować, zwłaszcza gdy bliscy tylko czekają aż skończysz, aby móc spędzić z Tobą czas. Czasu na relaks nie jest wiele, a czasem potrzebujesz chwili dla siebie. Nasza ekspertka przygotowała specjalne wizualizacje w formie nagrań audio, które pozwolą Ci odprężyć się w dogodnej dla Ciebie chwili.
 • Entuzjazm – budowanie w sobie pozytywnego nastawienia i wskrzeszanie zapału może być wyzwaniem, gdy funkcjonując w jednej przestrzeni, dominującą część relacji utrzymujesz jedynie w sposób zdalny. Aby skuteczniej sobie z tym radzić, możesz skorzystać ze wsparcia naszej ekspertki, która pomoże Ci skutecznie wpływać na swoją motywację i zaangażowanie. 

Czego możesz się spodziewać

 • Wsłuchania się w Twoje indywidualne potrzeby i przyczyny występowania napięcia emocjonalnego i stresu.
 • Wsparcia w skutecznym radzeniu sobie z emocjami.
 • Wsparcia w organizacji swojej pracy zdalnej z zachowaniem równowagi między home a office.
 • Współpracy incydentalnej lub długofalowej.

Produkty

 • Trening radzenia sobie ze stresem i zarządzania emocjami.
 • Sesje relaksacyjne na bazie wizualizacji (nagrania audio).
 • Coaching auto-motywacji / sesje konsultacyjne.
 • Konsultacje i szkolenie w obszarze planowania i zarządzania sobą w czasie w warunkach pracy zdalnej.
© 2020 Ready for Home Office. All rights reserved

Zamów bezpłatną konsultację

kontakt@r4ho.pl

790 409 494

linkedin.com/company/r4ho

Ania

Specjalizacja

Projektowanie użytkowych powierzchni biurowych, adaptowanie wnętrz do określonych potrzeb użytkowników, aranżowanie i wykończenie powierzchni mieszkalnych.

Doświadczenie

Długo zastanawiałam się nad tym co chcę robić w życiu. W sumie wszystko robiłam dobrze i nie miałam nic w czym czułam się wyjątkowa. Aż przyszedł ten moment, że znalazłam swoją ścieżkę. Było nią projektowanie wnętrz. Teraz wchodząc do jakiejkolwiek przestrzeni już widzę oczyma wyobraźni jak może ona docelowo wyglądać. Projektuję wnętrza domów, mieszkań i biur. Za jedną ze swoich kluczowych zalet uważam umiejętność słuchania. To właśnie ona pozwala mi poznać prawdziwe oczekiwania osób, dla których przygotowuję moje projekty.

Moja rola

Stoi przed nami nowe wyzwanie. Zaadaptowanie się do całkiem innej, niż dotąd, rzeczywistości. Jednym z wymiarów tej adaptacji jest przygotowanie sobie odpowiedniej przestrzeni do pracy w domu. Nie tylko funkcjonalnej, ale i estetycznej oraz wygodnej. Takiej, która będzie stanowić integralną część przestrzeni domu czy mieszkania. Właśnie tym zajmuję się w Ready For Home Office.

Wykształcenie

Politechnika Łódzka: Architektura Wnętrz

Paweł

Specjalizacja

Rozwiązania IT, Dobór i konfiguracja sprzętu i oprogramowania. Dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb. Optymalizacja procesów pracy.

Doświadczenie

Od dziecka miałem taką zdolność, żeby po krótkiej chwili przypatrywania się temu jak coś działa, zazwyczaj miałem pomysł jak to usprawnić. Moje wrodzone zamiłowania do wnikania w szczegóły sprawiły, że zawodowo zająłem się poszukiwaniem optymalizacji we wszystkim co mnie otacza. Tak też zostałem certyfikowanym Projekt Managerem w metodyce IPMA. Wreszcie wrodzone kompetencje, które stale rozwijałem połączyłem z zamiłowaniem do komputerów i nowoczesnej technologii. Mój przyjaciel Konrad, mówi, że łączę w sobie skrupulatność Excela i abstrakcyjne podejście Power Pointa. Coś w tym jest.

Moja rola

Mamy u nas nad Wisłą takie przekonanie, że znamy się na wszystkim. A na piłce nożnej, medycynie i motoryzacji to już na eksperckim poziomie! Mnie piłka tak bardzo nie interesuje, a od medycyny mam dyplomowanych lekarzy. Znam się na komputerach i oprogramowaniu, a przy tym wiem jak skutecznie zaplanować i zrealizować projekt. Z chęcią wykorzystam tę wiedzę do tego, aby przygotować dla Ciebie i Twoich Współpracowników funkcjonalne rozwiązania technologiczne, które odpowiadały na ich potrzeby i pozwolą skutecznie realizować zadania jakich się podejmą.

Wykształcenie

Uniwersytet Łódzki: Socjologia

Piotr

Specjalizacja

Ergonomia pracy. Korekcja sylwetki. Ekonomia pracy w pracy. Poprawa koncentracji i umiejętności odpoczywania poprzez odpowiednie techniki i ćwiczenia.

Doświadczenie

To co robię zawodowo pochodzi wprost od mojej pasji. To jej zawdzięczam swoje sukcesy i ścieżkę jaką podążam. Dotąd miałem zaszczyt i przyjemność przygotowywać motorycznie uczestników Igrzysk Olimpijskich Rio 2016, Reprezentację Polski Seniorek w siatkówce plażowej oraz Mistrzów Świata U23 w tej samej dyscyplinie. Stale współpracuję z reprezentantami Polski w karate, a od 1997 roku jestem związany z Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej. Kilka lat temu postanowiłem wykorzystać swoją wiedzę nt. korekcji sylwetki i przygotowania motorycznego sportowców do wsparcia pojedynczych pracowników i całych organizacji w zwiększeniu komfortu pracy jaką wykonują. Tak narodził się program E+E=E – Energia + Ergonomia = Efektywność.

Moja rola

Ergonomia pracy to niby coś o czym każdy z nas coś słyszał i się jakoś tam orientuje. Jednak najczęściej wypowiadane zdanie to „Siedź prosto i się nie garb.”. Niby trafia w samo sedno, ale to jednak nie wyczerpuje tematu. Ważne jest wszystko. Począwszy od dopasowania krzesła do wysokości blatu i wzrostu osoby przy nim pracującej, po odpowiednie ustawienie peryferii, źródeł światła czy szafek na dokumenty. A gdy już to mamy to musimy przygotować samych siebie. Do tego jak siedzieć, jak się rozluźniać, odprężać i wreszcie odpoczywać. Pomocna dla wzrostu naszej efektywności i satysfakcji z pracy będzie także odpowiednia dieta. Co i kiedy jeść oraz wiedza dlaczego to ważne. W tym wszystkim chętnie pomogę Tobie i Twoim Współpracownikom.

Wykształcenie

Uniwersytet Łódzki: Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne

Basia

Specjalizacja

Trening antystresowy, relaksacja, wspieranie samorozwoju, asertywność, komunikacja NVC (Nonviolent Communication/Porozumienie bez Przemocy), konsultacje psychologiczne, wzmacnianie poczucia własnej wartości, rozwiązywanie konfliktów.

Doświadczenie

Największą wartością w pracy są dla mnie ludzie i relacje, dlatego uwielbiam obserwować sukcesy innych w tym obszarze, będące wynikiem ich pracy nad sobą. 
Pracuję m.in. w obszarze stresu i umiejętności społecznych. Prowadzę treningi relaksacyjne oraz warsztaty dotyczące zarówno samego stresu jak i rozwijania zasobów osobistych w radzeniu sobie ze stresem.

Od kilkunastu lat z radością wspieram ludzi w dążeniu do doskonalenia siebie i swoich relacji. Hasłem przewodnim mojej pracy jest „Relacje-Harmonia-Cel”.

Moja rola

Praca zdalna jest dalece bardziej wymagająca niż ta wykonywana w gronie współpracowników. Społeczność jaką tworzymy w miejscu pracy zaspokaja część naszych potrzeb, w tym te związane z budowaniem relacji i przynależnością. Trudno jest je zrealizować pracują w trybie home office. Radzenie sobie ze stresem poprzez działanie wieloczynnikowe jak relaksacje, podnoszenie samoświadomości i umiejętność zarządzania swoimi emocjami to obszary, w których mogę wesprzeć Ciebie i Twoich współpracowników.

Wykształcenie

Uniwersytet Łódzki: Psychologia

Szanowni Państwo nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzają się Państwo na ich użycie.